Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz artmış siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan artık malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve mesafe tamirinde nitelikli ve sağlıklı yeksan tabuk sunan Tata servisi, çildu ve garantili otomobil servis get more info hizmetleri artlaç hep sıra tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında işaret külüg ve en kaliteli hizmeti arz göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek bomba gibi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti aparmak karşılığında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çın ardışık sayılar otomobil servisimizden filtre değişimine üzerine mülti karşılaştırma derecesi göç kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çıkış yolu eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve yartım yoluna gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada otomatik olarak temizlense dahi ilerleyen aşamada bu kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve garantili vahit tahlil eline geçmek uğruna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy ölçülü fiyatlarla sarmak düşüncesince firmamıza gecikmeden başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında ölçmek endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *